FAQ

Animacje zabaw dla dzieci Pytania i Odpowiedzi

 

Jakie rodzaje aktywności oferujemy podczas urodzinowego przyjęcia dla dzieci?

Bardzo zależy nam na zajęciach ruchowych i ich jest u nas najwięcej. Są to między innymi zabawy z chustą, z tunelem i liną animacyjną, z miękką piłką, zawody sportowe. Chcemy żeby wszystkie dzieci miały możliwość wybawienia się na całego. Oczywiście dajemy czasem odpocząć i w zabawy ruchowe wplatamy bardziej stateczne, kreatywne, plastyczne czy mniej wyczerpujące jak bańki mydlane, malowanie twarzy, modelowanie baloników. Oferta 

Czy mają w swojej ofercie konkretne tematy lub programy, które dostosowują do wieku i zainteresowań dzieci?

Jesteśmy elastyczni i chętnie dostosujemy się do potrzeb i wieku dzieci. Zawsze przed planowaniem animacji zabaw dla dzieci robimy mały wywiad na temat planowanej liczby dzieci, wieku i zainteresowań. Jest to dla nas bardzo pomocne w przygotowaniach do animacji. Zwiększa to również zadowolenie małych gości uczestniczących w imprezie.

Jak wielu animatorów przewiduje się na urodzinowe przyjęcie?

Wszystko zależy od liczby dzieci uczestniczących w animacjach zabawach dla dzieci oraz od ich wieku. Standardowo do 12 dzieci przyjeżdża jeden Animator. Może się jednak zdarzyć, że pomimo, iż dzieci nie ma dużo to jednak są bardzo małe i wtedy będzie potrzebna pomoc drugiego Animatora. Wysyłamy ofertę po dokładnym wywiadzie z rodzicami lub osobami wynajmującymi Animatora.

Czy pomocne są dla Ciecie nasze animacje zabaw dla dzieci pytania i odpowiedzi?

 

Jak długo trwa typowe urodzinowe przyjęcie dla dzieci?

Pakiet startowy to 2h. Jest optymalny czas na przeprowadzenie ciekawych i pełnych atrakcji animacji. Oczywiście jest możliwość skrócenia czasu zabaw jak i wydłużenia go. Wszystko zależy od potrzeb naszych małych klientów:)

Czy jesteśmy elastyczni pod względem czasu rozpoczęcia i zakończenia przyjęcia?

Oczywiście jesteśmy elastyczni w tej kwestii. Zawsze przed imprezą klient wybiera czas trwania zabaw ale jesteśmy zawsze przygotowani na możliwość przedłużenia tego czasu. Można o tym zdecydować w trakcie zabaw. Natomiast jeśli chodzi o czas rozpoczęcia zabaw to jest opcja zmiany godziny ale nie w dniu planowanej imprezy, gdyż czasem mamy kilka eventów w ciągu dnia. Prosimy w tej kwestii o wyrozumiałość i przemyślenie ostatecznej godziny rozpoczęcia na parę dni przed imprezą.

Czy animatorzy są zaopatrzeni w swoje własne materiały i wyposażenie ?

Tak, oczywiście. W dniu imprezy Animatorzy mają wszelkie niezbędne rzeczy do przeprowadzenia animacji zgodnej z wcześniejszymi ustaleniami z klientem.

Jakie są warunki płatności, takie jak zaliczka, płatność gotówką czy przelewem?

Nie ma u nas ani zaliczki ani zadatku. Rozliczamy się zawsze po zakończonych animacjach. Jeśli wybieracie rachunek to rozliczenie następuje gotówką po zakończonych zabawach. Jeśli wolicie fakturę to płatność może być w gotówce lub przelewem.

Jakie są zasady odwołania rezerwacji?

Oczywiście rezerwację można odwołać w każdej chwili. Aczkolwiek będziemy bardzo wdzięczni jeśli zdecydujecie się na ten krok kilka dni przed planowaną imprezą 🙂