Kolejny Piknik za Nami :) Nie możemy doczekać się następnych :)

  • Home
  • Imprezy
  • Kolejny Piknik za Nami :) Nie możemy doczekać się następnych :)

Moc atrakcji w Pogórskiej Woli Dożynki 2023

   Podczas słonecznego i ciepłego dnia, przyroda zapraszała do wspólnego spędzenia czasu na pikniku. Wielki koc był rozłożony na trawie, pod drzewami, tworząc przytulne i cieniste miejsce dla wszystkich uczestników. Rodziny z dziećmi zebrały się, przynosząc kosze pełne pysznego jedzenia i napojów.

   Piknik rozpoczął się wesołym zamieszaniem, dzieci wybiegały na pole, rzucając frisbee i biegając za piłką. W oddali można było usłyszeć śmiech, okrzyki radości i beztroskie krzyki, które wprowadzały atmosferę radości i swobody. W międzyczasie, Animatorzy z firmy AnimatorkaZabaw.pl przygotowywali niespodziankę dla najmłodszych uczestników.

   W pewnym momencie na scenie wyrósł mały namiot, a dwójka kolorowo ubranych animatorów weszła na scenę pełna energii i entuzjazmu. Zaczęli rzucać kolorowymi piłkami do góry, tworząc piękne wzory, które wzbudziły zachwyt dzieci. Gdy piłki opadały, animatorzy zaczęli tworzyć różne gry i zabawy. Rozpoczęli od prostych konkurencji, takich jak wyścigi na workach czy przeciąganie liny, a następnie przechodzili do bardziej kreatywnych działań, takich jak malowanie twarzy i robienie baloników.

   Dzieci wkrótce włączyły się do zabawy, uśmiechy malując na twarzach. Wspólnie rywalizowały, wspierały się nawzajem i cieszyły się każdą chwilą spędzoną z animatorami. Rozbawiła ich zwłaszcza gra w „Szukanie skarbu Piratów”, gdzie ich zadaniem było wypełnić kilka niełatwych zadań i pokonać Piratów – to doprowadziło do śmiechu i beztroskiej rywalizacji.

   Na koniec animatorzy zorganizowali pokaz tańca, zachęcając dzieci do dołączenia do nich na scenie. Piosenki pełne radości i energii skłoniły dzieci do pląsów i figli tanecznych. To był niezapomniany widok – animatorzy i dzieci tańczący razem, tworzący wspólne chwile beztroskiej zabawy.

   Z biegiem czasu, słońce powoli chyliło się ku zachodowi, a piknik zbliżał się ku końcowi. Animatorzy i dzieci razem zbierali piłki, zbierali koc i baloniki, ale ich uśmiechy nie gaśnie. To popołudnie pełne zabawy, ruchu i beztroski pozostawiło w sercach uczestników wspomnienie o pikniku, który przekroczył oczekiwania. Było to nie tylko wyjątkowe spotkanie z naturą, ale także z animatorami, którzy przyczynili się do stworzenia magicznej atmosfery pełnej uśmiechu i radości dla wszystkich dzieci.

Zaproś Nas na piknik lub festyn - chętnie przyjedziemy : 604-164-961 info@animatorkazabaw.pl

Comments are closed