Rodzinny Piknik „Mała Chorwacja”

Piknik Rodzinny na Bagrach „Mała Chorwacja”

Piknik dla dzieci na świeżym powietrzu to wspaniała okazja, aby dzieci mogły się bawić, cieszyć się przyrodą i uczestniczyć w różnych atrakcjach. Tak było i tym roku w Krakowie w Parku Bagry, gdzie ze Wspólnotą Chorwacką organizowaliśmy zabawy dla najmłodszych.

Specjalnie dla małych uczestników pikniku przygotowaliśmy kilka atrakcji. Naszym „top one” było malowanie koszulek. Dzieci miały okazję zaprojektować swoje własne wzory na białych koszulkach. Zapewniamy nietoksyczne farby, które po prasowaniu stają się trwałym wzorem na koszulce i niezwykłą pamiątką.

  • Malowanie koszulek może również stać się hitem podczas urodzin czy wesela 🙂
  • Spraw dzieciom mnóstwo radości i zapytaj o tą najbardziej obleganą atrakcję już dziś : info@animatorka.pl

Podczas pikniku dzieci miały również możliwość skorzystania z profesjonalnego malowania twarzy, zabaw z chustą animacyjną, zabawy w szukanie pysznego skarbu piratów czy zawodów sportowych. Nie mogło zabraknąć również baniek mydlanych XXL oraz zamykania w bańce mydlanej i modelowania baloników .

„Dzieciństwo to wspaniały etap. Nie ma przeszłości, nie ma przyszłości; jest tylko teraźniejszość, na którą patrzy się z niewinnością i iluzją”

Carla Montero

Piknik dla dzieci na świeżym powietrzu z atrakcjami takimi jak malowanie twarzy, gry i zabawy ruchowe oraz malowanie koszulek to niezapomniane doświadczenie dla maluchów. Zapewni im nie tylko rozrywkę, ale także zachęci do rozwijania kreatywności i zdrowej aktywności fizycznej. Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodzeństwem i przyjaciółmi na łonie natury.

eventy firmowe

Comments are closed