Poznaj Nas :)

   Animatorka Zabaw to profesjonalna i bardzo kreatywna firma, która stawia stale na rozwój. Nasi Animatorzy to ludzie odpowiednio przeszkoleni do pracy z dziećmi, ponadto posiadają również odpowiednie cechy charakteru i ciekawą osobowość. Z nimi nie ma szans na nudę. Nasz zespół jest zgrany i wszyscy bardzo się lubimy i sobie ufamy. Animacje zabaw dla dzieci to nie tylko nasza praca ale i również wspaniała przygoda, do której bardzo chętnie wracamy.

   Tak powstają fajne, dobre firmy. Zgrane zespoły, ze świetnym pomysłem na życie i na rozrywkę. Chcemy to wszystko robić jak najdłużej i jak najlepiej. Szczerze się w tym spełniamy. Mamy mnóstwo ciekawych i kreatywnych pomysłów na szalone zabawy dla dzieci. Potrzebujesz pomocy w kwestii organizacji zabaw podczas przyjęcia urodzinowego? Chętnie pomożemy. Uwielbiamy organizować, szykować, działać. To nasz żywioł.

   Nie zwlekaj zadzwoń pod 604-164-961 i rezerwuj termin. Nasza ekipa, świetnie zorganizowanych i ambitnych Animatorów czasu wolnego już na Ciebie czeka. Jesteśmy gotowi rozwiązać każdy problem, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

   Ponadto możesz skorzystać z naszych usług również na imprezach typu wesele, event firmowy, piknik czy festyn. Zajmujemy się organizacją zabaw dla dzieci na dużą skalę, niestraszne nam wyzwania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością. Dbamy o każdy szczegół. Wprowadzamy atmosferę pełną radości i dobrej zabawy. Jesteśmy szczerze zaangażowani w zabawy i sami równie dobrze się bawimy co mali goście podczas imprezy 🙂

Zarezerwuj termin : 604-164-961

   Co nas wyróżnia? Na pewno pasja z jaką prowadzimy zajęcia, ambitne pomysły i szalone zabawy. Po prostu lubimy dzieci, lubimy na czas zabaw sami zamieniać się w dzieci i świetnie się bawić podczas imprezy.

   Posiadamy również w swojej ofercie szereg fajnych atrakcji. Zaczynając od kolorowej chusty klanza, którą wszyscy znają, poprzez skręcanie baloników, malowanie twarzy czy zamykanie w ogromnej bańce mydlanej. To oczywiście tylko kilka z całego ogromu naszych atrakcji. Wiadomo dzieci to wulkan energii i dlatego stawiamy na ruch podczas naszych zabaw. Chcemy aby dziecim miały możliwość wyszalenia się, wyskakania, wybiegania i wybawienia na całego. Pomocą są nam wszystkie zabawy ruchowe, czy to z chustą czy z liną animacyjną, po zawody sportowe zwane u nas igrzyskami olimpijskimi czy zabawy z piłką. Uwielbiamy wszelki rodzaj aktywności dlatego zachęcamy do nich dzieci.

   Z nami nie straszna nuda ale chwila na odpoczynek i wytchnienie też się znajdzie. Dzięki temu, że w zabawy ruchowe wplatamy trochę zabaw statecznych takich jak np. malowanie buziek, zabawy plastyczne, dzieci mają możliwość złapania oddechu i chwilowego odpoczynku przed następną szaloną zabawą.

   Jeśli szukasz usług na najwyższym poziomie to dobrze trafiłeś. My nie obniżamy lotów, działamy prężnie i skutecznie. Mocno pracujemy na zaufanie naszych klientów i zadowolenie najmłodszych uczestników zabaw. Nam możesz zaufać.

Comments are closed